Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi'ne Destek

Enerji alanındaki faaliyetlerine devam eden Çan2 Termik, Çanakkale ve ilçelerini sosyal sorumluluk projeleriyle destekliyor.

Bu amaçla Çan2 Termik’in katkılarıyla Çanakkale Süle Mahallesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi hafta sonu anlamlı bir törenle açıldı. Açılış törenine Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan, Çan Belediye Başkanı Harun Arslan, Çan Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu, İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan Türkaslan, Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen, Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, AK Parti Çan İlçe Başkanı Sadi Yağlı, Süle Mahallesi Muhtarı Aziz Keskin, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Süle Mahallesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’nin, çeşitli etkinlikler, kurslar ve sosyal faaliyetlerle bölge halkının buluşma noktası olması hedefleniyor. Süle Mahallesi Muhtarı Aziz Keskin, sosyal yaşam ve kültür merkezinin köy halkı için önemli bir sosyal alan olarak konumlanacağını ifade etti.

Çan2 Termik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kemal Kazancı konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Çan2 Termik, bölgedeki sosyal sorumluluk projelerine devam edecek ve Çanakkale’ye olan desteğini sürdürecek. Daha önce de Çanakkale’de birçok projeye imza atarak bölgenin gelişimine katkı sağladık. Bundan sonra da sosyal fayda odaklı çalışmalarımızla bölgenin kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.